Hakkımızda

Marmara Telsiz ve Haberleşme Sistemleri San. ve Tic.Ltd.Şti

Profesyonel telsiz sistemleri, lisanssız telsiz, amatör telsiz, kapalı alan veya geniş alan  telsiz haberleşme sistemleri, dijital telsiz sistemleri,pmr lisanssız el telsizleri, telsiz aksesuar, telsiz kiralama ve telsiz anons sistemleri alanlarında 1986 yılından itibaren edindiğimiz bilgi ve tecrübe birikimimiz ile telsiz satış ve servis hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Marmara Telsiz ve Haberleşme Sistemleri San. Ve Tic. .Ltd. Şti; ABELL ve WOUXUN  telsiz sistemlerinin Türkiye Distribütörüdür telsiz üretiminde müşteri memnuniyeti ve sürekli kalite artışının sağlanabilmesi için Abell ve Wouxun telsiz sistemleri üreticileri ISO 9001 - 2008 kalite yönetim sistemi koşullarına uygun üretim yapmaktadır. Telsiz ürünlerimiz dünyanın kabul ettigi MIL - C D E F askeri standardı FCC ve ayrıca IP 54-55 , IP 64-65  toz ve su geçirmezlik standartlarında haizdir.Abell ve Wouxun telsiz ürünleri1989 yılından itibaren üretilmeye başlanmış ve Amerika,asya,afrika ve Avrupa kıtalarında birçok ülkede güvenle kullanılmaktadır. Telsiz ürünlerimiz siz müşterilerimizin ileriye dönük beklentilerini de karşılayabilecek şekilde yüksek telsiz teknolojisi ile üretilmekte ve telsiz kullanıcılarına profesyonel ve güvenilir servis desteği ile sunulmaktadır.

Marmara Telsiz ve Haberleşme Sistemleri San. Ve Tic. .Ltd. Şti; Çözüm üretici ve sistem bütünleştirici bir firma olarak hedefimiz müşterilerimizin uçtan uca iletişim gereksinimlerini teknolojik yeniliklerle karşılamaktır. İhtiyaçların belirlenmesi, uygun telsiz ürünleri seçimi, kurulum ve sonrasında sistemin en verimli şekilde çalışır durumda bulundurulması süreçlerinin tamamında, hızlı ve güvenilir hizmet verme ilkesiyle müşterisinin yanında yer almaktadır.

hedeflerimize erişebilmek üzere telsiz iletişim sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek çok hızlı şekillenen yeni telsiz teknolojileri hakkındaki bilgilerimizi sürekli güncelleştirmekte ve müşterilerimizle paylaşmaktayız.Bu güne değin bilgi ve deneyimlerimizi paylaşma olanagı bulduğumuz devlet ve özel sektör kuruluşlarının iletişim gereksinimlerine en uygun telsiz çözümleri sunabilmenin haklı gururu içerisindeyiz.

Telsiz teknik servisimiz ulaştırma bakanlığı Bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu tarafından verilen telsiz sistemleri bakım onarım yetki belgesine ve bu belgeye istinaden ön görülen her türlü teknik donanıma sahiptir.Laboratuarımızda tüm telsiz markalarının orijinal yedek parçaları kullanılarak telsiz cihaz tamirleri işinde uzman teknikerler tarafından gerçekleştirilmektedir. Gereksinim duyulduğu taktirde müşterilerimize saha hizmeti verilerek mahallinde telsiz bakımları yapılmaktadır.

Kaliteli ürün ve hizmeti doğru fiyata almanın keyfini sizler sizin referansınızla da bizler kazanacağız. İleri teknoloji ürünlerini iso belgeli profesyonel bir yönetim desteği ile en iyi müşteri memnuniyeti için hizmetinizdeyiz.

saygılarımızla

Nuri Babalık