OKTH RÖLE İŞLETMESİ

/OKTH RÖLE İŞLETMESİ

OKTH Hizmetleri

a) OKTH Nedir ?

Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmeti anlamına gelen ve T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun yetkilendirdiği Telekomünikasyon Şirketleri tarafından tahsis edilmiş frekanslarda, tesis edilmiş altyapılar üzerinden ihtiyaç duyan Kurum ve Şirketlere hizmet verme esasına dayalı telsiz haberleşme hizmetidir.

b) OKTH (Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmetleri Marmara Telsiz Haberleşme Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.) bünyesinde yürütülmektedir.

c) OKTH Kapsama Alanı

(Marmara Telsiz Haberleşme Sistemleri) ağırlklı olarak Marmara Bölgesi'nde OKTH Hizmeti Sunmaktadır.

Marmara Telsiz Haberleşme, OKTH hizmetleri kapsamında Kurum ve Şirketlerin taleplerine göre sistem tahsis ederek profesyonel hizmet sunar.

d) OKTH Hizmet Tarifeleri

Mevcut Sistem ve Telsiz Sahibi Kurum ve Kuruluşlar için güncel ihtiyaçlarına uygun tarifeler, Analog-Dijital Altyapı, Kanal Sayısı, Toplam Kullanıcı Miktarı gibi unsurlara göre farklılık gösterebilmektedir,

OKTH Ücretlerimiz 1 TL'den başlamakta ve ihtiyaçlarınıza göre revize edilebilmektedir.

A) LOKAL TELSİZ HABERLEŞMESİ

Lokal telsiz haberleşmesi, (T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu)'ndan kullanım hakkı aldığımız frekansları (OKTH Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmetleri) lokal alanlarınızda bina içi ve çevresinde haberleşme imkanı sağlamak için kullanabilirsiniz.

Mevcut Sistem Bilgileri için BTK OKTH İşletmecileri linkini kullanabilirsiniz.

B) GENİŞ ALAN TELSİZ HABERLEŞMESİ

Geniş telsiz haberleşmesi, (T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu)'ndan kullanım hakkı aldığımız frekansları (OKTH Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmetleri) geniş alanlarınızda (Belediye, Lojistik Destek, Özel Kuruluşlar) haberleşme imkanı sağlamak için kullanabilirsiniz.